Konin

Kolej na Konin. Temat: Świętość. Tak to ugryźliśmy.

Rumia

To ostatni odcinek cyklu: Projekt SALEZJAN (czy aby na pewno?). Z jednej strony smutek, że już koniec, ale z drugiej strony – wakacje za pasem! I właśnie ten odcinek miał już klimat wakacyjny.

Projekt SALEZJAN na wakacjach (Moskwa)

Tym razem Salezjańska Grupa Medialna wybrała się na ferie do Moskwy. Znajduje się tutaj salezjańska parafia i działa także oratorium im. św. Jana Bosko. Podczas feri nie było czasu na odpoczynek, zrealizowaliśmy kolejny odcinek Projektu Salezjan. Zapraszamy!

Aleksandrów Kujawski

Najstarsza szkoła w naszej Inspektorii – to zobowiązuje! Dzisiaj będzie o Tradycji. Nasi reporterzy odwiedzili Szkoły Salezjańskie w Aleksandrowie Kujawskim.

Szczecin (Witkiewicza / Jana Bosko)

Ile szkół salezjańskich jest w Szczecinie? Co ma cyrk do szkoły? …i czy Szczecin leży nad morzem? … dowiesz się z najnowszego filmu naszego Projektu. Nasi reporterzy odwiedzili Szkoły Salezjańskie w Szczecinie.

Bydgoszcz

Co ma wspólnego kaplica, stadion ZAWISZY, mozaiki, Bydgoszcz i Szkoły Salezjańskie? … dowiesz się z najnowszego filmu naszego Projektu. Nasi reporterzy odwiedzili Szkoły Salezjańskie w Bydgoszczy.

Piła

Czy w szkole można czuć się jak w domy? … Czy po latach można wrócić do tej samej szkoły? … i wiele innych ciekawych rzeczy dowiesz się z najnowszego filmu naszego Projektu. Nasi reporterzy odwiedzili Szkoły Salezjańskie w Pile!

Toruń

Co mają wspólnego Krzyżacy ze Szkołami Salezjańskimi, Co można robić po ostatnim dzwonku? … i wiele innych ciekawych rzeczy dowiesz się z najnowszego filmu naszego Projektu. Nasi reporterzy odwiedzili Szkoły Salezjańskie w Toruniu!

Szczecin (Ku Słońcu)

Dlaczego „SALEZJAN”? Co sprawia, że w Szkołach Salezjańskich jest fajny klimat? … i wiele innych ciekawych rzeczy dowiesz się z najnowszego filmu naszego Projektu. Nasi reporterzy odwiedzili Szkoły Salezjańskie na Ku Słońcu w Szczecinie!