XII AUDYCJA RADIA PUSTYNIA (JEDZIEMY NA MISJE!)

Audycja z 10.10.2012 była zdecydowanie misyjna. Spotkaliśmy się przede wszystkim z ludźmi, którzy o misjach wiedzą prawie wszystko. Pierwszym gościem był ks. Piotr Szumny, salezjanin, misjonarz z Maroko. Byli też wolontariusze misyjni, ci którzy już pracowali na misjach i ci którzy się do tego przygotowują.

X AUDYCJA RADIA PUSTYNIA (PO ZJEŹDZIE MGS I RS, HISTORIA JEDNEJ PIOSENKI)

26.09.2012, w X. audycji Radia Pustynia najpierw zrobiliśmy podsumowanie  7. zjazdu MGS i RS . Po raz pierwszy mięliśmy okazję przeprowadzać wywiady w obcych językach. Między innymi przeprowadziliśmy wywiad z Filiberto Gonzalezem – odpowiedzialnym za media w świecie salezjańskim.

IX AUDYCJA RADIA PUSTYNIA (CO TO JEST RODZINA SALEZJAŃSKA)

Skończyły się, no i trzeba było pójść do szkoły. Ale nie skończyły się „imprezy” salezjańskiej. W dniach  21-23 września 2012 roku  odbył się VII Zlot Salezjańskiego Ruchu Młodzieżowego (MGS) i RS.  Co się kryje za skrótem RS? Rodzina Salezjańska.

VII AUDYCJA RADIA PUSTYNIA (PRZED BOSKIM FESTIWALEM)

W wcześniejszym programie zapowiedzieliśmy, że audycja będzie na Boskiem Festiwalu, niestety okazało się, że w Trzcińcu i okolicach internet występuje w ilościach śladowych. Ale my nie daliśmy za wygraną i powstał program przed i po Boskim Festiwalu. Ten oczywiście jest przed…

VI AUDYCJA RADIA PUSTYNIA (SPE – TWARDOGÓRA)

Kolejna audycja z trasy pielgrzymki. Miejsce szczególne dla salezjańskiej młodzieży – Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w  Twardogórze. Audycja pełna materiałów z pielgrzymki.

V AUDYCJA RADIA PUSTYNIA (SPE – SZCZANIEC)

Kolejna Audycja Radia Pustynia została zrealizowana w terenie, dzień po rozpoczęciu Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej. Kiedy SPE nocowało w Babimoście, my cofnęliśmy się do punktu wymarszu. Za tymczasowe studio polowe posłużył dom Dominiki, a właściwie sypialnia jej babci, bo tam był najlepszy zasięg internetu.

IV AUDYCJA RADIA PUSTYNIA

IV audycja radia Pustynia, cały czas nadająca pod tytułem „Salezjańskie pasmo wieczorne” rozpoczęła się punktualnie o godzinie 21.00. To program, który po raz pierwszy nadawany był po Warsztatach, a to oznaczało, że prowadzący musieli specjalnie dojechać na ten program. 

III AUDYCJA RADIA PUSTYNIA

Pierwszy program nagrywany na żywo. Poprowadziły go dziewczyny z PM Grudziądz. Alina i Kinga. W studio panowała tak dobra atmosfera, że audycję przedłużyliśmy o jakieś pół godzin.

XXIII AUDYCJA RADIA PUSTYNIA (SUBKULTURY)

Subkultury są wśród nas! Wszędzie ich pełno, nawet jeśli nam się wydaje, że jest inaczej. Jeśli chcecie poznać je lepiej, to zapraszamy do wysłuchania naszej audycji.